Zasady bezpieczeństwa

Szanowni Goście,

Cieszymy się, że wyrażacie zainteresowanie naszą ofertą.

W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo wprowadzamy szereg standardów, aby w obecnej, niecodziennej sytuacji, mogli Państwo spokojnie spędzić czas w naszych Apartamentach.

Na czym one polegają?

Każdy Apartament po wyjeździe Gości zostaje poddany gruntownemu sprzątaniu przez profesjonalną firmę sprzątającą. Środki, których używamy w tym celu, to profesjonalna chemia gospodarcza, teraz dodatkowo wspomagana przez chemię dezynfekującą (m.in. Medispet Velox Spray, Desprej). Apartamenty są starannie wietrzone, a wszystkie powierzchnie dokładnie dezynfekowane, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.04.2020 r. Praniem pościeli i ręczników, które znajdą Państwo w naszych Apartamentach, zajmuje się Pralnia Hevelius z Gdyni, która jest w pełni przystosowana do prania i dezynfekcji bielizny hotelowej. Posiada odpowiednie pozwolenia i opinie sanitarno-epidemiologiczne dopuszczające do świadczenia przedmiotowych usług. Technologia prania oraz środki piorące są dostarczane przez firmę Ecolab. Wszystkie środki piorące służące do dezynfekcji m.in. Ozonit Super, są preparatami, które spełniają wymogi europejskiej normy EN 14476. Temperatura prania zasadniczego tekstyliów hotelowych wynosi min. 60 stopni Celsjusza, zaś temperatura prasowania tekstyliów wynosi 190 stopni Celsjusza na liniach maglowniczych, a 150 stopni Celsjusza - na praskach prasowalniczych.

Dodatkowo, na specjalne życzenie naszych Gości, świadczymy płatną usługę ozonowania Apartamentów, przy użyciu generatorów Ozoner OZ-10000 oraz OZ-14000. Dezynfekcja ozonem polega na oczyszczeniu pomieszczeń z różnego rodzaju wirusów i bakterii, grzybów i alergenów, dzięki zastosowaniu gazu o silnych właściwościach utleniających. Jest to bezpieczna metoda oczyszczania, nie dająca żadnych szkodliwych skutków.

Dodatkowe środki ostrożności podjęliśmy także w naszych biurach. Nasi pracownicy są zaopatrzeni w maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji, dostępne także dla naszych Gości, by proces zameldowania przebiegł w bezpiecznych warunkach. Recepcja, terminale płatnicze, klucze, klamki, powierzchnie dotykane przez Klientów i pracowników są regularnie dezynfekowane.

Mamy nadzieję, że działania, które podejmujemy, pozwolą naszym Gościom na spokojny i komfortowy wypoczynek w Apartamentach Dom & House.

Do zobaczenia!

Zespół Dom & House Apartamenty


-->