Powierz obsługę najmu profesjonalistom

Odpoczywaj, my zajmiemy się resztą

więcej

zamknij
Wyrażam zgodę na:


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2 oraz Dom & House Apartamenty Sp. z o.o., z siedzibą w Sopocie 81-743 Sopot, ul. 3 Maja 44a. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności


Zgłoś nieruchomość

Dom & House

w liczbach

Lat na rynku

Apartamentów

Gości rocznie

Zadowolonych klientów

DLACZEGO

MY?

Obsługa rezerwacji

Podgląd obłożenia i zysków

Obsługę Gości 24h

Comiesięczny przelew zysku

Serwis sprzątający i naprawczy

Działania marketingowe

Bieżącą optymalizację cen

5 kroków
nawiązania współpracy

Z Dom & House

PORTALE REZERWACYJNE

Dom & House

działamy na rynku nieruchomości od
15 lat

W Trójmieście działamy od ponad 15 lat. Byliśmy jedną z pierwszych tego typu firm na lokalnym rynku. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług - tak Właścicielom nieruchomości, jak i ich Gościom. Gwarantuje to nie tylko obopólne zadowolenie, ale i najwyższe oceny apartamentów i obsługi. Oddając w nasze ręce swoją nieruchomość masz pewność, że Twój apartament będzie inwestycją o prawdziwie wysokiej stopie zwrotu. Naszą siłą są długofalowe, szczere relacje z Właścicielami, którzy cenią sobie kompleksową obsługę i skuteczność działania.

Zgłoś swój

APARTAMENT