WaterLane Vintage Gdańsk

Gdańsk Śródmieście, Wałowa 17

DH600475
2 - 6
1 - 2 pok.
21 - 45 m2

Opis

Waterlane Vintage to wyjątkowy, zabytkowy, w pełni odnowiony i zmodernizowany budynek ze 120-letnią tradycją. Wybudowany pod koniec XIX w. oryginalnie jako część zespołu Urzędu Mundurowego, od 1924 roku pełnił rolę „Domu Polskiego”, obiekt stworzony z myślą o gdańskich Polakach. Odbywały się tam spotkania towarzyskie i spektakle teatralne, działała też restauracja.


Dziś, unowocześniony i zrewitalizowany, służy jako apartamentowiec – wyjątkowy ze względu na swoją historię i formę architektoniczną. Mieści się w znakomitej, a jednocześnie kameralnej lokalizacji, w samym sercu Gdańska, przy ul. Wałowej 17. Z ogromnych okien rozpościera się widok na Stare Miasto Gdańsk. Nieopodal znajduje się Europejskie Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej. Najważniejsze zabytki i atrakcje Gdańska są na wyciągnięcie ręki.

We wnętrzu znajdzie się łącznie 47 apartamentów, na 5 piętrach. Udogodnienia w budynku, w którym przede wszystkim znajdą się apartamenty na wynajem, to decydujący element komfortu. Przestrzeń recepcyjna, możliwość skorzystania z sali fitness czy choćby samoobsługowej pralni, nawet podczas krótkiej, weekendowej wizyty, to istotne elementy dbałości o najwyższą jakość warunków pobytu.

Dlaczego nasz obiekt jest wyjątkowy?
– Starannie zaprojektowana inwestycja, z zachowaniem najwyższych standardów,
– Kameralny, historyczny budynek,
– Wysokość pomieszczeń do 3,5 m,
– Ogromne okna zapewniające jasne, pełne naturalnego światła wnętrza,
– W częściach wspólnych wygodne lobby, przechowalnia bagażu, pokój fitness oraz pralnia.

W Apartamentach zainstalowane są elektroniczne zamki, które pozwalają na samodzielne zameldowanie.

Oferty

Lokalizacja

Masz pytania?

Porozmawiajmy