Chmielna Park Gdańsk

Gdańsk Śródmieście, ul. Chmielna

DH600475
2 - 8
1 - 4 pok.
33 - 84 m2

Opis

Chmielna Park to inwestycja, która powstała w południowej części Wyspy Spichrzów przy ul. Chmielnej. Zrealizowane zostały trzy budynki z lokalami usługowymi na parterze.

Od strony wewnętrznej dziedzińców znajdują się mieszkania z przydomowymi ogródkami. Cofnięcie wyższych kondygnacji pozwoliło na stworzenie mieszkań z dużymi tarasami. Duże okna i zabudowa tarasowa budynków maksymalnie wykorzystują walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego Miasta.

Osiedle nie jest ogrodzone. W parterach powstały lokale usługowe, takie jak restauracje, usługi kosmetyczne czy sklepy spożywcze. Centralne miejsce całego kompleksu to plac przed najwyższym budynkiem (wieża), od strony ulicy Chmielnej.

Pierwszy budynek został oddany do użytku w drugiej połowie 2013 roku, kolejny z górująca nad osiedlem dziewięciokondygnacyjną wieżą (117 mieszkań) do końca października 2015 roku. W tym budynku, na piętrach od trzeciego do szóstego, znajdują się powierzchnie biurowe. Ostatni budynek - C, został ukończony do końca października 2016 roku.
 

Oferty

Lokalizacja

Masz pytania?

Porozmawiajmy