Rezydencja Wintera Gdańsk

Gdańsk Śródmieście, ul. Kotwiczników

DH600475
4 - 8
2 - 4 pok.
35 - 84 m2

Opis

Rezydencja Wintera znajduje się nad samą rzeką Motławą, w dzielnicy Gdańsk Śródmieście. Jednocześnie niewielka odległość od Głównego Miasta oznacza dostępność wszystkich udogodnień jakie oferuje ścisłe śródmieście miasta.

W sąsiedztwie inwestycji jest rozwinięta komunikacja miejska, włącznie z możliwością korzystania z przystanku SKM Śródmieście. Podwale Przedmiejskie zapewnia z kolei łatwy wyjazd w kierunku Warszawy, na obwodnicę południową i trójmiejską.

Architektura budynku przywołuje na myśl typowy dla hanzeatyckiego miasta ciąg kamienic. Niemalże przegląda się on w wodach Motławy, bo od rzeki dzieli go tylko pas zieleni. Dotrzeć można w to miejsce przejściem bramnym od strony Targu Maślanego. Zostało ono wykończone lustrami.

W budynku znajduje się 65 lokali mieszkalnych, w tym lokale na ostatnim piętrze mają nietypowy układ skosów wynikający z układu dachu. Przestrzenie wspólne wykończone zostały materiałami wysokiej jakości i z dbałością o każdy detal, dzięki czemu przebywanie w budynku jest przyjemne i daje poczucie komfortu. Dodatkową przestrzeń do wykorzystania stanowi umeblowane lobby z widokiem na Targ Maślany.
 

Oferty

Lokalizacja

Masz pytania?

Porozmawiajmy