Granaria Gdańsk

Gdańsk Śródmieście, ul. Chmielna 3

DH600475
2 - 6
1 - 3 pok.
22 - 61 m2

Opis

Granaria to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesność z bogactwem historycznym Gdańska. To całościowa koncepcja urbanistyczna, na którą składają się apartamenty, punkty usługowo-handlowe, parking podziemny oraz nowoczesny hotel z wieloma salami konferencyjnymi. Całość jest otoczona ogólnodostępnym placem, a nowy most dla pieszych łączy go z centrum miasta.

Granaria zlokalizowana jest na Wyspie Spichrzów, czyli w samym sercu Gdańska. Wszystkie najciekawsze atrakcje miasta znajdują się w niedalekiej odległości, a nowy standard pozwala na zupełnie nowa jakość życia w Gdańsku. Przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu Wyspy Spichrzów zapewniają szybkie i bezproblemowe  połączenia z innymi częściami miasta. Sama architektura i wykończenie pięknych budynków bezpośrednio nawiązuje do stylu budowy zabytkowych spichlerzy.

Ponad 500 mieszkań o różnych metrażach spełnia najwyższe standardy jakości i estetyki oraz oferuje szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dziedziniec z drzewami i starannie zaaranżowanymi miejscami do wspólnego wypoczynku. Koncept kawiarnio-restauracyjny, zlokalizowany na parterze, a także liczne punkty usługowe i handlowe, wznoszą komfort codziennego życia na nowy poziom.

Oferty

Lokalizacja

Masz pytania?

Porozmawiajmy