WaterLane Gdańsk

Gdańsk Śródmieście, ul. Szafarnia 11

DH600475
2 - 7
1 - 4 pok.
30 - 125 m2

Opis

Waterlane znajdujący się przy ulicy Szafarnia 11 w Gdańsku to luksusowy budynek ze 148 mieszkaniami i 16 lokalami parterowymi, przeznaczonymi pod działalność handlowo-usługową. Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny. Inwestycyjna dzielnica znajduje się tuż za rogiem od Gdańskiej Mariny, a lokalni mieszkańcy zlokalizowani są w odległości kilkuminutowego spaceru od słynnej ulicy Długiej i głównych atrakcji miasta. Mieszkańcy mogą zrelaksować się w centrum SPA, w którym znajduje się kryty basen, sauna oraz salka fitness.

Wszystkie apartamenty zawierają dodatkowe łazienki, oddzielną strefę reprezentacyjną i prywatną oraz charakteryzują się nowoczesnym designem wnętrz mającym zapewnić mieszkańcom całkowitą prywatność oraz maksymalną wygodę. Przestronny hol wejściowy prowadzi w głąb budynku i do wewnętrznego ogrodu.  

Bryła budynku głównego podzielona jest na 7 sekcji o różnej kolorystyce: 2 biele nawiązujące do pobliskiej Mariny, 2 cegły nawiązujące do zabytkowej zabudowy gdańskiej starówki oraz 3 przeszklone sekcje. Pierwsza inwestycja została oddana do użytku w 2011 roku, a druga w 2012 roku.

Oferty

Lokalizacja

Masz pytania?

Porozmawiajmy